Jaký deodorant zvolit

Používám deodorant. Opravdu!
Navzdory tomu, co říkají reklamy, většina deodorantů a antiperspirantů stále zanechává bílé fleky. V podpaží, kam vám nikdo nevidí, to až taková tragédie není, ale na oblečení? To už je jiná záležitost. Flek je stále jen flek, hoc si to obhajujete například i tím, že lidé alespoň vidí, jak se o sebe staráte. Tento nulový argument by však nebylo třeba, kdybyste se nejprve oblékli a až následně použili potřebnou kosmetiku.

Když pračka nestíhá
Bílý flek v podpaží možná neuvidí nikdo, ale jste si jistá, že vám zpod oblečení nevykoukne cosi, co jste chtěli nechat utajené? Podprsenka či kalhotky si vždy najdou místo, jak se předvést, proto dbejte na to, abyste váš image nepotopily. Není totiž žádnou výjimkou, že podprsenka neviděla pračku i několik týdnů a její ramínka jsou toho smutným důkazem. Vzpomeňme ještě vytahaný gumičku na kalhotkách a faux pas, jaké vědí oba kousky prádla způsobit, je jasné.

Jaký deodorant zvolit

Jaký deodorant zvolit

Chybička se vloudila
O slabé odolnosti moderních materiálů víme všichni své, proto pozor na přešlapy, které umí způsobit. Roztržené punčošky ještě lze zamaskujete dalším jejich poškozením a stylem a lá rockerka, ale díra na ponožkách je o jiném. Na návštěvě nebo v práci vám způsobí nepříjemné faux pas, které si vyslouží nejednu úsměvnou poznámku směřovanou k vašemu módnímu stylu.

Ach, ta velikost
Jedním ze základních parametrů při výběru oblečení je velikost. Přestože se někomu může zdát, jaké je jednoduché ji oklamat, není to tak. Příliš velké věci vám deformují postavu, ještě horší službu nadělají ty malé. Zářezy na bocích, břiše, stehnech či dokonce v intimních partiích jsou odstrašujícím příkladem toho, jak je důležité, aby vám oblečení sedělo. Natěsno dopnutí halenka vás obere o všechnu parádu ve výstřihu, špatně padnoucí podprsenka vám prsa rovnou zdeformuje. Velikost proto nepodceňujte a před tím, než odejdete z domu, se dobře poohlédněte v zrcadle. Může vás to zachránit před nepříjemným faux pas, které vám na kráse určitě nepřidá