Nadkolenky

Máte pocit, že nadkolenky jsou jen pro školačky, které zatím eleganci a ženskost neřeší? Nemusí to tak být! O tom, jak budou nadkolenky vypadat, rozhodujete jen vy, a to výběrem zbylého outfitu. Pokud se na ně podíváte těmi správnými očima, máte díky nim pohodlný zimní doplněk, který je absolutně šik.

Vybíráme nadkolenky
Přesto, že nejsou pasovala do pozice jednoho z hlavních trendů aktuální zimy, stále mají své místo v obchodech i našich šatnících. Nadkolenky jsou chytrým způsobem, jak nosit v chladném období sukně či šortky a zvládnout i teploty na bodu mrazu. Při výběru však zohledněte hned několik věcí a tou první je jejich velikost.

Nadkolenky

Nadkolenky

Nadkolenky logicky končí nad kolenem, ale mohou sahat výše, ještě vyšší a někdy i do poloviny stehen. Aby vynikly, sukně či šortky musí končit nějaký ten centimetr nad nimi, čímž rozehrajete sexy hru s kouskem jakoby nahého těla. Myslete proto na to, že čím vyšší nadkolenky, tím kratší sukně a to už je situace, kterou je třeba zvážit. Rozhodovat by měla příležitost, na kterou se oblékáte a samozřejmě, křivky vašeho těla.

Bodem číslem dva je materiál, ze kterých jsou nadkolenky vyrobeny. Svou výškou dávají jasně najevo, že nehrají jen na trendy image, ale také k ochraně těla před chladem. Proto si v aktuálním období zimy kupujte hrubší modely z vlny, kašmíru či bavlny, protože klasická silonkovina vám nemusí poskytnout dostatečné teplo.

Do třetice tu máme vzezření samotných nadkolenek – jejich barvu a vzor. Pestrost módy se dotkla i jejich, takže se není třeba držet pouze jistoty “tun v tónu”. Tímto způsobem nezkazíte nic, ale ani nevynikal. Zkuste kombinovat různé odstíny tmavých barev, které jsou během zimy těmi nejpoužívanějšími, nebojte se bledší šedé nebo béžové. Se zimními vzory vypadají výborně a jsou stále dostatečně neutrální na to, abyste si k nim oblékli barevnější vrch.
V galerii pod článkem najdete nakodlienkové nápady do zimy i na jaře, které vás mohou inspirovat, jak si užít sezónu naplno.

Tags: