Category Archives: Nezařazené

Kde se ubytovat v ČR

Období cestování a poznávání nových krajů je tady as ním vyvstávají i otázky, jak s letošním pracovním volném nejlepší naložit. A co tedy užít si dovolenou v Česku?

Předpokládejme, že s námi pojedou i naši nejmenší. Ubytování s dětmi má svá specifika. Většinou se snažíme vybrat takové zařízení, které je vybaveno nejen pro hry a volný čas našich ratolestí, ale také nabízí vybavení pro pohodlný pobyt a stravování. Postýlky, dětské židle, příbory pro děti a další...

Read more

Ojeté auto za dobrou cenu? Je to často jen iluze

Auto z druhé ruky chce obvykle ten, kdo nemá na auto nové, a proto chce ušetřit. Cenově výhodný nákup v autobazaru však ještě nemusí být dobrou koupí.

Možností, jak se dostat ke staršímu autu, je několik. Koupit jej můžete na inzerát, přímo od majitele, z autobazaru, od dovozců nových aut, kteří od kupců nových aut odeberou stará auta jako protihodnotu, nebo si starší auto koupíte v zahraničí. Každý způsob má své výhody, ale i rizika. Podíváme se na auta v...

Read more

Nechcete mít vybíravé dítě? Pozor na jídelníček v těhotenství!

Vybíravost dětí může vyvolat jednotvárná strava v těhotenství!

Stravováním v těhotenství se dá ovlivnit mnohé. Je to první investice do zdraví dítěte, ale i našeho a představte si, že kromě toho můžeme ovlivnit i choutky našeho potomka, dokonce i to, zda bude či nebude vybíravé v jídle.
Pestrá strava jako prevence

Desetiletý výzkum, který se zaměřil na chutě a vůně, zjistil, že ženy, které mají pestrou stravu během těhotenství, mají menší pravděpodobnost, že...

Read more

Zámky v Čechách

Česká Republika patří svou koncentrací hradů a zámků k absolutní světové špičce. Pojďme se společně podívat na ty nejkrásnější z nich, které jsou situovány v jižní části České republiky. Pokud chcete strávit úžasný víkend, využijte různá ubytování v okolí. Najdete zde mnoho rodinných penzionů, chat i luxusní hotely, ve kterých strávíte luxusní víkend. Většina zámků má připravene slevy pro rodiny s dětmi, takže návštěva zámku nebo hradu Vás nezruinuje.

Jindřichův...

Read more

Charakteristika kočárků

Charakteristika kočárků:

Hluboký kočárek Tako – jde o kočárek určený pro novorozeňata až do doby, dokud později děťátko nezačne samostatně sedět, což je přibližně do cca 7 měsíců (individuálně podle pohyblivosti každého děťátka). Má klasický houpací podvozek, mohutnou konstrukci, velkou prostornou a hlubokou vaničku, ve které je malé děťátko dostatečně chráněny proti nepříznivým povětrnostním vlivům a kde má dostatek prostoru na ležení. Je výborný na delší...

Read more

Těhotenské bundy v zimě

Těhotenské bundy v zimě

Když žena otěhotní, musí obměnit svůj šatník. Tato obměna je nesmírně důležitá, protože jinak prostě nebude vypadat sexy. Obměna je důležitá, protože se vaše tělo mění, a staré věci Vám budou malé. Hlavně nezapomeňte si tyto věci schovat na období po porodu.

Z tohoto důvodu musí být vyměněny všechny typy oblečení, ať už se jedná o halenky, kalhoty, sukně, bundy, kabáty, podprsenky.

Samozřejmě, že v prvním trimestru, kdy břicho ženy mírně...

Read more