Ukažte nohy v těhotenských šortkách

Na co čekat do léta? Těhotenské šortky jsou i jarní záležitostí, o čemž se můžete přesvědčit na vlastní oči. Jsou jich plné ulice, jsou jich plné obchody a může jich být plný i váš šatník. S punčoškami fingujúcimi opálené nohy a vhodnými jarními botami máte skvělý look, který se hodí na každou příležitost, možná i dnes do školy či práce. A jaké šortky jsou IN?

Bermudové

Designéři se rok co rok snaží přijít s novinkou, kterou rozšíří do celého světa. Tentokrát se zaměřili na těhotenské bermudy, tedy šortky déle, volnější a na někoho možná působící i jako pánské. Z letního mužského designu je však vytrhávají elegantnější materiály, ženštější střihy a rovněž kombinace, jaké umějí vytvořit. Šortky á la bermudy se spojují se nejvíce spojují s office lookem, ke kterému perfektně sedí.

těhotenské šortky

těhotenské šortky

Kratičké

Na strunku sexappealu hrají kalhoty zkrácené tak, že ukazují téměř celou část stehna. Krátký střih je totiž jedním z trendů, které se v ženské módě uchytily už dříve a stále se drží. V elastické podobě, která je mnohým ženám nepohodlná, ustupují do pozadí a vpřed vykračují šortky volnější, nositelnější a zejména méně odhalující. Materiálů, z nichž se vyrábějí je dost, ještě více je vzorů, jakými se můžete nechat ozdobit. Skvělým detailem tohoto trendy kousku já zajímavý opasek.

 

Vysoké

Jak jsme vás varovali ve shrnutí jarních trendů pro tento rok, po troše na nás útočí i 90-te roky. Šortky tak dostávají povolení vyskočit výš, než jsme běžně zvyklé a sahat vám mohou klidně i po pupek. Tento vysoký pas, a to hlavně na džínových těhotenských modelech, je maximálně populární, dýchá retrem a second-handové módou. No a právě tato “jinakost” je velkým trendem.

Džínové

Džínovina, denim, riflovina, nazvěte si tento materiál, jak jen chcete. Faktem však je, že jde snad o nejpopulárnější základ pro tvorbu aktuálních šortek, o čem jste se už jistě přesvědčili v obchodech nabitých jarní a letní módou. Loni kralovali tomuto modelu vykukující kapsy a ovinuty lemy, letos se stále více objevují trhaniny, díry a jiné děravé zdobení. Džínové těhotenské šortky jsou jakýmsi nesmrtelným hitem, a tak s nimi můžete Strabo i letošní jaro.