Proč pávě zvolit zlaté přívěsky?

Narozeniny patří k významným životním událostem. Ať už jsou to narozeniny Vaší milující manželky, matky, dcery, sestry. Je to důležitý svátek, na který se nezapomíná. V tento den chceme oslavenci udělat radost. Potěšit ho darem vyjadřujícím, že Vám na něm záleží.

Proč pávě zvolit zlaté přívěsky?

Zlaté přívěsky jsou univerzálním darem na všechny příležitosti. Hodí se stejně dobře na výročí svatby, jak se hodí k narozeninám. Kterou ženu by právě nepotěšil originální zlatý přívěsek.

Šperkem se nedá skutečně nic zkazit, dokonce si to u ženy vyžehlíte i tehdy, když jste na její narozeniny zapomněli a s dárkem se opozdíte. Zlaté přívěsky jsou taky vynikajícími dary, protože existuje moře možností, ze kterých si můžete vybrat, ale zároveň Vám umíme při výběru lehce pomoci na základě toho, jaká oslavenkyně je, co má ráda, co ráda nosí nebo jí dokonce víte vybrat dárek podle jména, znamení zvěrokruhu či měsíce narození.

S naší pomocí vytvoříte dokonalý narozeninový dárek! Nic nezkazíte jednoduchým a klasickým stylem, který lze nosívat každý den a který tak bude oslavenkyně připomínat ten nejkrásnější narozeninový dar. Připravili jsme pro Vás menší seznam, který Vám napoví, jaký šperk je vhodné vybrat ke kterému životnímu jubileu.

Zlaté přívěsky by měly ladit k Vaší partnerce, k její povaze a osobnosti. Jako pomůcka při nákupu dárku v podobě klenotu Vám mohou posloužit šperky, které běžně Vaše polovička nosí. Díky nim budete vědět, zda upřednostňuje například menší náušnice, nebo naopak velké kruhy, či visací náušnice. Podobně se můžete inspirovat i při výběru prstenu – kamínkový, hladký, masivnější, či jemnější.

Doufáme, že jsme Vám aspoň trošku pomohli a vy tak vyberete ten správný přívěšek nebo šperk pro oslavenkyni.